Adres

Groepen


GROEPEN EN TEAMLEDEN

Onderbouw

Groep 1                                              Ellis Bleumink
                                                             
Groep 2                                              Tamara Bruinewoud (ma.di.wo.)

                                                            Jolanda  Vermaning (do.vr.)

Extra taalbegeleiding gr. 2              Yvette Reuver

Middenbouw

 

Groep                                             Margaret Bos (ma.di.wo.)

                                                            Renée Boers (do.vr.) 

Groep 4                                             Arjan Wissink                                        
                                                           
                                        
Groep 5                                             Jeannette Geerdink (ma.di.do.vr.)
                                                           Nursen Delibalta (wo.)

Bovenbouw

Groep 6A                                          Jolanda Ossenkoppele (ma.di.wo.)
                                                           Nursen Delibalta (do.vr.)

Groep 6B                                          Nursen Delibalta (ma.)
                                                           Ben Heerink (di.wo.do.vr.)

Groep                                            Joanne van Lier (ma.di.)
                                                           Renella  de Jong (wo.do.vr.)

Groep                                            Marije ter Borg (ma.di.wo.do.vr.)
                                                           (15 vrije dagen, Nursen Delibalta en Ellis Bleumink)
                                                             

Stagiaires

 

Onderwijsassistent                    Dewi Soer (ma.di.)

                                                  

Directeur/onderwijskundig leider        Ellen Rouwenhorst 
Onderwijskundig begeleider                 Kim Lucasse
Intern begeleider                                     Joanne van Lier               
Rekencoördinator                                    Joanne van Lier
Taalcoördinator                                       Claudia Buursen
Gedragsspecialist                                    Marije ter Borg
Leerkracht muziek (gr.4)                        Robert Brookhuis
Vakleerkracht gym                                  Vera Visser

VVE - leerkracht en coördinator           Jolanda Vermaning
Wetenschap en Techniek/Tolk (Turks) Nursen Delibalta

Alles-in-één-school                                Claudia Buursen

Preventie team                                       Kim Lucasse
                                                                   Ellen Rouwenhorst
Vertrouwenspersoon                            
Joanne van Lier

Conciërge                                                Freddy Bernard

ICT (systeembeheer)                             Erik Nienhuis

Administratie/financiën                       Alice Smit

 

Aanspreekpunten en werkgroep van de Alles-in-één-school zijn:  
Kim Lucasse, Claudia Buursen, Joanne van Lier, Alice Smit, Elizabeth Afram en Ellen Rouwenhorst.              
                                                                                                                                                        

Stagiaires

Onze school is opleidingsschool voor de PABO (Pedagogische Academie Basisonderwijs) en het ROC. Dit betekent dat we jaarlijks een aantal studenten in school hebben die in verschillende klassen stage lopen.